Нова Тастатура RU руската Верзија за HP Завист 6-1053er 6-1055er 6-1152er 6-1153er 6-1154er 4-1004TX 4-1106tx Лаптоп W/Рамка

Нова Тастатура RU руската Верзија за HP Завист 6-1053er 6-1055er 6-1152er 6-1153er 6-1154er 4-1004TX 4-1106tx Лаптоп

DEN 378.96

Ново

Това е достапна

Стандард: Руски Стандард
Број На Модел На: За 6-1053er 6-1055er 6-1152er 6-1153er 6-1154er 4-1004TX 4-1106tx
Компатибилен Бренд: HP/Compaq
Бренд Име: Acootina
Состојба: Бренд Нови
Гаранција: 1 година
квалитет: Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот: Слободен Испорака по пошта/ePacket

Најдобрите понуди во категоријата