Радост недела смета crossstitch diy Прозорец вазна (2) цвет DMC14CT11CTcottonfabric livingroom хотел дома слика фабрика трговија на големо

Радост недела смета crossstitch diy Прозорец вазна (2) цвет DMC14CT11CTcottonfabric livingroom хотел дома слика фабрика

-20 %

DEN 627.84

Ново

Това е достапна

Крстот Бод Ткаенина КТ број: 11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Бренд Име: Радост Недела
Материјал: 100% Памук
Шаблон Тип: Флорални
Тип: Пакет
Стил: Европски и Американски Стил
Употреба: Слики
Рамка: No
Платно Пакување Метод: Укината
Надворешното Пакување: ПП торба
мало: Трговија на големо
DIY: подарок
Уметност: Handicraf
Вез: Везана
Цвет: современ модел

Најдобрите понуди во категоријата