50PCS CF18-KT LED Flasher 8 Прилагодливи Игла Реле Автомобил Поправи Авто Пак Сигнал Грешка Трепка Blinker 81980-50030 06650-4650 150W

50PCS CF18-KT LED Flasher 8 Прилагодливи Игла Реле Автомобил Поправи Авто Пак Сигнал Грешка Трепка Blinker 81980-50030

-90 %

DEN 7679.76

Ново

Това е достапна

Интерфејс Тип: BA15S (1156)
Температура На Боја: 6000K
Тип На Објект: Пак Сигнал
Бренд Име: TUOYIKE
Име На Модел: CF18-KT
Wattage: 8W
Објектот Тежина: 0.10
Lumens: 2400Lm
За Возило Брендови/Модел: Тојота

Најдобрите понуди во категоријата