50piece, DIY led делови e14 светилка носителот заштеда на енергија светилка додатоци E14 светилка база со завртки и пластични делови, Бесплатен превозот

50piece, DIY led делови e14 светилка носителот заштеда на енергија светилка додатоци E14 светилка база со завртки

-90 %

DEN 957.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Светилка Основи
Гаранција: 2year
Карактеристики: DIY
Број На Модел На: e14 светилка носителот
сертификација: CQC
База Материјал: Метални,Пластични
Материјал: железо никел позлата и пластика
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата