50pcs/многу Партија Декорација Хартија Ананас Ananas Саќе Топки за Бебе Туш Роденден на Божиќ Партија Декорација Материјали

50pcs/многу Партија Декорација Хартија Ананас Ananas Саќе Топки за Бебе Туш Роденден на Божиќ Партија Декорација Материјали

-90 %

DEN 999.36

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: саќе топки
Материјал: Хартија
Ширевте Големина: 20cm, 8inch
Материјал: Ткиво Хартија
Функција: Еко-пријателски, Biodegradable, Трајни
Пакет: 1pc/ торба
Тежина: 22g/ bag
боја: Жолта
сертификација: ФДУ и SGS
Спецификација: 0.7-0.9M
Е прилагодена ?: Yes
Обликот: Ананас

Најдобрите понуди во категоријата