Топла Продаде Бесплатен Превозот 10 коцки Розова Картичка Дебели Еден Eyelash 12 линии дебелина 0.12 mm Природни лажни Навивам В Око lash

Топла Продаде Бесплатен Превозот 10 коцки Розова Картичка Дебели Еден Eyelash 12 линии дебелина 0.12 mm Природни лажни

-80 %

DEN 485.28

Ново

Това е достапна

Навивам: C
Дебелина: 0.12 mm
Должина: 10 trays 8mm, 10 trays 10mm, 10 trays 12mm, Choose Size with PCS
Тип На Објект: Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier: Други
Лажни Трепки Стил: Дебели
Лажни Eyelashe Тип: Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Занает: рачно изработени
Големина: 12 lines
Количина: 12 линии
Број На Модел На: 1105
Лажни Eyelash Материјал: Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Должина: под 0.5 cm

Најдобрите понуди во категоријата