Relojes mujer година bayan saatleri Мода Хривнија види Жените Плетенка Слон Круг dial Кварц се Види на Часовникот Женски рачен часовник

Relojes mujer година bayan saatleri Мода Хривнија види Жените Плетенка Слон Круг dial Кварц се Види на Часовникот

-91 %

DEN 73.92

Ново

Това е достапна

Бренд Име: PINBO
Функција: Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал: Нема пакет
Dial Дијаметар: 39mm
Движење: Кварц
Бендот Должина: 24cm
Број На Модел На: sb6192
Стил: Fashion & Неврзан
Бендот Материјал Тип: Волна
Бендот Ширина: 14mm
Dial Прозорец Материјал Тип: Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина: Не водоотпорен
Случај Дебелина: 7.5 mm
Случај Материјал: Легура
Затворач Тип: Никој
Случај Обликот: Круг
Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Пол: Жените

Најдобрите понуди во категоријата