1000pcs/пакет, Деца Носат Копче / DIY Копчиња 10 Мулти Боја Симпатична Hello Kitty 2-дупки Пластични Копчиња

1000pcs/пакет, Деца Носат Копче / DIY Копчиња 10 Мулти Боја Симпатична Hello Kitty 2-дупки Пластични Копчиња

DEN 369.36

Ново

Това е достапна

Големина: L11mm W13mm
Тип На Производ: Копчиња
Техника: Обоена
Функција: Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип: 2-Дупки Копчето
Број На Модел На: AJ1001
Стил: Flatback
Обликот: мачка
Декорација: Никој
Материјал: Пластични

Најдобрите понуди во категоријата