НОВИ 30*40CM Везана 3D DIY Дијамант Везови Религија Сликарство Комплет Слики На Rhinestones Дома Декорација Вежба Икона Монистра

НОВИ 30*40CM Везана 3D DIY Дијамант Везови Религија Сликарство Комплет Слики На Rhinestones Дома Декорација Вежба

-38 %

DEN 73.92

Ново

Това е достапна

Големина: Canvas Size 30x40CM
Стил: Европа
Платно Пакување Метод: Навива
Употреба: Слики
Материјал: Смола
Форма: Еден
Бренд Име: TotalView
Дијамант форма: Круг
Pasting Област: Делумно
Број на Бои: 1-30
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Шаблон Тип: Портрет
Рамка: No
НОВИ 30*40CM свадба декорација: Делумно Кристал Круг Дијамант Монистра
Ѕидот налепници Кристал Круг Дијамант Мушка: слики на Кристално Круг
НОВИ 30*40CM Хоби и Занаети: хоби занаети Кристал Круг Дијамант Монистра
слика 5d rhinestones Кристал Круг: модел кристал Кристал Круг
3d везови шема rhinestones: beadwork Кристал Круг Дијамант Монистра
Колекции за вез со монистра: масло слика монистра Кристал Круг
дијамант везови лав животни: Дијамант мозаик 5d Кристал Круг
Крстот Бод Колекции дијамант мозаик: слики rhinestones Кристал Круг
крстот-бод дијамант мозаик: везана дијамант сликарство
5d кристал дијамант сликарство кучиња: везана дијамант

Најдобрите понуди во категоријата