20PCS/МНОГУ FFH75H60S ДА-247-2 / IRFP4137 ДА-247 / 2SA1492 C3856 ДА-3P / 2SC5589 ДА-264

20PCS/МНОГУ FFH75H60S ДА-247-2 / IRFP4137 ДА-247 / 2SA1492 C3856 ДА-3P / 2SC5589 ДА-264

-90 %

DEN 724.80

Ново

Това е достапна

Приклучок Тип: FFH75H60S, IRFP4137, 2SA1492 C3856, 2SC5589
Бренд Име: CazenOveyi
Број На Модел На: US
Употреба: Стандард
Излез Тип На: Стандард
врска: Стандард
Излезниот Напон: Стандард

Најдобрите понуди во категоријата