lndacke Активни VGA да HDMI конвертор-кабел адаптер со аудио 1080P за персонален КОМПЈУТЕР лаптоп на HDTV Проекторот Со вграден-во чипсет

lndacke Активни VGA да HDMI конвертор-кабел адаптер со аудио 1080P за персонален КОМПЈУТЕР лаптоп на HDTV Проекторот

-90 %

DEN 228.00

Ново

Това е достапна

Должина на кабел: 0.2 m
боја: Црна
Број На Модел На: кабел
Бренд Име: CY
Тип: Кабел Адаптер
Производи Статус: Акции
Пакет: No

Најдобрите понуди во категоријата