SD1309 SD1321 SD1331 авто ac компресор за Peugeot 308/ Фиат/Lancia/Citroen C3 C4 9651911480 9800839580 9671216780

SD1309 SD1321 SD1331 авто ac компресор за Peugeot 308/ Фиат/Lancia/Citroen C3 C4 9651911480 9800839580 9671216780

-90 %

DEN 3072.00

Ново

Това е достапна

Школка Тип: Отворен Тип
Бренд Име: UNOCAR
Напон: 12V
Специјални Функции: НАПРАВИ КУЛ
Item ID: HY-AC531
макара/ спојки дијаметар/ Volt : 6PK/ 122mm/ 12V
компресор ID: SD7C16
ОЕМ: 9800839580 9671216780 9659875880 8FK351334171 9651911480 40405294

Најдобрите понуди во категоријата