Екстравагантни Кралска Сина Кристал Бал Quinceanera Фустан 2018 Душо Чипка Назад Bling Tulle 16 Години Quinceanera Gown

Екстравагантни Кралска Сина Кристал Бал Quinceanera Фустан 2018 Душо Чипка Назад Bling Tulle 16 Години Quinceanera

DEN 6720.00

Ново

Това е достапна

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод: Quinceanera
Тип На Објект: Quinceanera Фустани
Sleeve Стил: Исклучување на Рамо
Број На Модел На: 65168
Вграден Градник: Yes
Вистински Слики: Yes
Декорација: Beading,Кристално
Моден Елемент: Гроздобер
Силуета: Бал
Ткаенина Тип: tulle
Материјал: Полиестер
Бренд Име: HCWBridal
Sleeve Должина(cm): Без ракави
is_customized: Yes
Деколте: Душо
Фустани Должина: Кат Должина
Подготовка Време: 15 дена
превозот време: 5-7 дена (во САД )

Најдобрите понуди во категоријата