4PCS/МНОГУ Бесплатен превозот се движат фаза осветлување 12x10w rgbw лер зрак мартин движи главата светла 25degree за кина движи главата

4PCS/МНОГУ Бесплатен превозот се движат фаза осветлување 12x10w rgbw лер зрак мартин движи главата светла 25degree

-90 %

DEN 11520.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Фаза Осветлување Ефект
Стил: DMX Фаза Светлина
Повод: Професионална Фаза & DJ
Бренд Име: dier
Напон: 90-240V

Најдобрите понуди во категоријата