24k Златна боја Исполнет Ѓердан Синџир за Мажите и Жените Ѓердан Хривнија Злато јаже, Верига Ѓердан Висок Квалитет

24k Златна боја Исполнет Ѓердан Синџир за Мажите и Жените Ѓердан Хривнија Злато јаже, Верига Ѓердан Висок Квалитет

-100 %

DEN 98.88

Ново

Това е достапна

Метална боја: 3мм 60cm синџир, 4mm 60cm синџир, 4mm 50cm синџир, 5mm 60cm синџир, 2mm 50cm синџир, 5mm 50cm синџир, 5mm 21cm bacelet, 3мм 21cm bacelet, 2mm 60cm синџир, 4 mm 21cm bacelet, 3мм 50cm синџир
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип: Синџири Ѓердани
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Бренд Име: Bangrui
Обликотшема: Геометриски
Материјал: Метал
Метали Тип: Бакар
Пол: Унисекс
Број На Модел На: 40030208
боја: 24K Злато позлатен
обложено: вакуум позлата
Gurangtee: Две Години Гаранција
Накит Тип: 24k Златна боја Исполнет Ѓердан Синџир за Мажите и Жените Ѓердан Брач
Е Прилагодена: Yes
Назад Наоѓање: Дувачкиот
Материјал: Бакар
Стил: Класичен
Должина: 21&50&60CM
Метали Тип: Злато Позлатен

Најдобрите понуди во категоријата