FL-40/44 12V 24V Висок Притисок Мини RV Јахта Семејство Вода Авто-priming Дијафрагмата Пумпа Reciprocating Филтер Додатоци Automatic

FL-40/44 12V 24V Висок Притисок Мини RV Јахта Семејство Вода Авто-priming Дијафрагмата Пумпа Reciprocating Филтер

-80 %

DEN 1128.00

Ново

Това е достапна

Напон: 12V, 24V
Структура: Дијафрагмата Пумпа
моќност: Електричен
Притисок: Висок Притисок
Употреба: Вода
Standard or Nonstandard: Стандард
Број На Модел На: FL-40/FL-44
Теорија: Reciprocating Пумпа
Гориво: Електрична енергија
Примена: Земјоделство/Индустриски/Р.В.
Напон: 12V/24V
Максимална струја: 3-15A
Проток: 17L/мин
Макс глава: 23m
вентил материјал: EPDM
Дијафрагмата материјал: Гума еластичен материјал
Пумпа материјал: Polyamide смола

Најдобрите понуди во категоријата