1 Компјутер Едноставно Се Движите Легиран Хривнија Синџир На Модни Шарм Златна Боја Фенси Накит Додатоци За Жени Подароци

1 Компјутер Едноставно Се Движите Легиран Хривнија Синџир На Модни Шарм Златна Боја Фенси Накит Додатоци За Жени Подароци

-42 %

DEN 45.12

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Обликотшема: Растенијата
Бренд Име: Pinksee
Стил: Тренди
Затворач Тип: Лесно-кука
Метали Тип: Цинк Легура
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Пол: Жените
Материјал: Метал
Поставување Тип: Никој
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
Име: лист хривнија
Материјал: Легура
Пол: Жени, Девојки,Дами
Тип: Тренд И Нов Дизајн
Должина: 17+9+8.5cm
боја: 2 боја
Повод: Годишнината /Ангажирање/ Подарок /Партија
Употреба: Декорација И Подароци
дизајн: шарм синџир

Најдобрите понуди во категоријата