lanseis 1pcs 3D Лил соларни и небеските pendant Mandala цвет жените ѓердан talisman накит геометрија амајлија Верски pendan

lanseis 1pcs 3D Лил соларни и небеските pendant Mandala цвет жените ѓердан talisman накит геометрија амајлија Верски

DEN 120.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Круг
Бренд Име: LANSEIS
Метали Тип: Цинк Легура
Стил: Гроздобер
Пол: Жените
Приврзоци Тип: Круг
Материјал: Цинк Легура
Големина: 38mmx40mm

Најдобрите понуди во категоријата