Врвен квалитет 10pc AB боја бисер Кристал Копчето сребрена Свадба покани ги красат копчето коса цвет центар scrapbooking

Врвен квалитет 10pc AB боја бисер Кристал Копчето сребрена Свадба покани ги красат копчето коса цвет центар scrapbooking

DEN 59.76

Ново

Това е достапна

боја: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Производ: Копчиња
Декорација: Rhinestones
Метал Тип: Дувачкиот
Техника: позлата
Стил: Flatback
Копчето Тип: Snap Копчето
Број На Модел На: P188
Материјал: Метал
Функција: Без Никел
Обликот: Капка Вода
Големина: 16*20mm
боја: Сребро.

Најдобрите понуди во категоријата