20mm Ширина Замена Отворено Спорт Рака за Garmin Fenix 5s Бенд со Брзо Ослободување Меки Силиконски Wristband за Garmin Бенд

20mm Ширина Замена Отворено Спорт Рака за Garmin Fenix 5s Бенд со Брзо Ослободување Меки Силиконски Wristband за Garmin

DEN 143.52

Ново

Това е достапна

Бендот Ширина: 20mm
Тип На Објект: Watchbands
Бендот Материјал Тип: Гума
Бренд Име: ANBEST
Број На Модел На: GMFNX5SEF
Состојба: Нова без ознаки
Затворач Тип: метал тока
Бендот Должина: 22.5 cm
Објектот: Силиконски бенд за Garmin Fenix 5S
Материјал: Силикони
Бендот Големина: Ширина
Бои: црна, бела, сина, ЦРВЕНА, виолетова, итн
конектор: Без Приклучок Иглички
Capatible Модел: За Garmin fenix 5S види бенд
Стил: Отворено Спорт
Пакет: Polybag
одговара на зглобот: 6.30 инчи-7.90 инчи (160mm-200mm)
Инсталација Метод: Лесно Се Вклопуваат

Најдобрите понуди во категоријата