Нов Стил Маслото На Платно За Декор Модерните Големи Димензии рачно изработени Апстрактна Слика Рачно Насликани Нарачана Сликарство

Нов Стил Маслото На Платно За Декор Модерните Големи Димензии рачно изработени Апстрактна Слика Рачно Насликани

-2 %

DEN 2304.00

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 40x60cmx3P, 45x70cmx3P, 50x80cmx3P
Материјал: Платно
Тип: Масла
Предмети: Апстракт
Број На Модел На: 0140
Поддршка База: Платно
Стил: Апстракт
Обликот: правоаголник
Форма: Три-слика Комбинација
Рамка: No
Рамка на режимот: Формулиран
Техника: Рачно Насликани
Бренд Име: MYT
Медиум: Масло
оригиналниот: Yes
is_customized: Yes
Тип: Handpainted
Calligraphy и сликарство тип: Платно Сликарство

Најдобрите понуди во категоријата