Коди Челик Лето Мажите Чорапи Памук Плитки Устата Обичниот Човек Невидлив Чорапи Солидна Боја Мрачно Машки Брод Чорапи 5pairs/многу

Коди Челик Лето Мажите Чорапи Памук Плитки Устата Обичниот Човек Невидлив Чорапи Солидна Боја Мрачно Машки Брод Чорапи

DEN 107.04

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Sock
Пол: Мажи
Дебелина: Стандард
Sock Тип: Повик
Материјал: Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На: AA6715
Висок: Не Покаже
Бренд Име: КОДИ ЧЕЛИК
боја: Шарени Чорапи (5 Бои)
Материјал: Памук,Полиестер,Spandex
Погоден Сезона: Лето&Пролет&Есен
1lot: =5pairs/многу
Шема: Широк Ленти
Големина: EUR
Материјал Сооднос: 80%Памук,15%Полиестер,5%Spandex
Стил-1: Лето Мажите Чорапи Памук
Стил-2: Човек Невидлив Чорапи
Стил-3: Машки Чорапи Брод

Најдобрите понуди во категоријата