Отворено Водоотпорен 4W КОЧАН LED Батерија Соларна Енергија ПИР Сензор за Движење Ѕид Светлина со Микро USB Полнење за Градина / Двор

Отворено Водоотпорен 4W КОЧАН LED Батерија Соларна Енергија ПИР Сензор за Движење Ѕид Светлина со Микро USB Полнење

-70 %

DEN 353.28

Ново

Това е достапна

Извор На Енергија: Сончевиот
Соларни Ќелии Тип: NI-МЗ
Бренд Име: SecurityIng
Е Светилки Вклучени: Yes

Најдобрите понуди во категоријата