Leige Накит Ветување Прстен Природни Аметист Прстен Круг Намали Пурпурна скапоцен камен 925 Фунта Сребрен Прстен февруари Birthstone за Девојка

Leige Накит Ветување Прстен Природни Аметист Прстен Круг Намали Пурпурна скапоцен камен 925 Фунта Сребрен Прстен февруари

-20 %

DEN 2136.00

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја: Виолетова
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Парична казна
Бренд Име: LeiGe Накит
Главниот Камен: Аметист
Поставување Тип: Рамки Поставување
CertificateType: ЦВА
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Повод: Ангажирање
Страна Камен: Никој
Метал Печат: 925,Фунта
Број На Модел На: RPR66205-AM
Прстени Тип: Свадба Бендови
Стил: Канцеларија/кариера
Обликотшема: овална

Најдобрите понуди во категоријата