FUMAT Европската Креативни Табела Светилки Светло Обоено Стакло Wisteria Стакло Сенка Табела Светла За Дневна Соба и Кревет Уметност Табела Светилка

FUMAT Европската Креативни Табела Светилки Светло Обоено Стакло Wisteria Стакло Сенка Табела Светла За Дневна Соба

-76 %

DEN 5382.00

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Копче За Префрлување, Dimmer Префрлате
Тип На Објект: Табела Светилки
сертификација: УЛ,CE,CCC
Напон: 220V,110V,90-260V
Приклучок Тип: ЕУ Приклучок
Извор На Енергија: AC
Боја На Каросеријата: Повеќе
Гаранција: 1 година
Тело Материјал: Стакло
Стил: Тифани
Е dimmable: Yes
База Тип: E27
Бренд Име: FUMAT
Извор На Светлина: LED Светилки
Е Светилки Вклучени: Yes
Број На Модел На: FUMAT-10A
Сенка Тип: Обоено стакло
Материјал: Стакло Камен
рамка боја: Браун
Wattage: 6-10W
Сенка Ветер: Надолу
Примена: Foyer
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
Техника: Обична Обоена
Заврши: Бранеа Никел
Тип На Објект: Европскиот Стил На Табела Светилки
Светилка Сенка Материјал: стакло сенка светилки
Светилка нијанса на боја : Mulit боја светла сенка
Стил: Европски стил маса светилка
Функција: Обоено стакло табела светилка светла
Занает: Рачно изработени
Нарачана: Yes
оригиналниот: Кина
Напон: 110-130V 220-240V
Извор На Светлина: E27 топло бела led

Најдобрите понуди во категоријата