Бебе Nappy Водоотпорен Обновливи Перат Влажно И Суво Платно За Патент Пелена Tote Торба Нови

Бебе Nappy Водоотпорен Обновливи Перат Влажно И Суво Платно За Патент Пелена Tote Торба Нови

-60 %

DEN 59.28

Ново

Това е достапна

Главен Материјал: Полиестер
Стил: tote торба
Затворање Тип: Патент
Големина: (20cm
Шаблон Тип: Шарени
Број На Модел На: Пелена торба 2S50189
Објектот Висина: 29cm
Објектот Должина: 30cm
Објектот Тежина: 40g
Објектот Ширина: 2cm
Тип На Објект: Пелена Кеси
Внатрешниот Материјал: TPU дише водоотпорен филм

Најдобрите понуди во категоријата