HILDA 400W 94PCS Додатоци Мини Електрични Вежба со 6 Позиција Променлива Брзина за Dremel Ротари Алатки cnc алатки за алат

HILDA 400W 94PCS Додатоци Мини Електрични Вежба со 6 Позиција Променлива Брзина за Dremel Ротари Алатки cnc алатки

-50 %

DEN 1385.28

Ново

Това е достапна

Тип: Мини Мелница
Не-Оптоварување Брзина: 5000~25000min-1
Димензии: 250*55мм
Диск(Тркала) Тип: Мелење Диск
Номинална Влезна Моќност: 400W
Тежина: 1.7kgs
Фреквенција: 50Hz
Број На Модел На: MXDM-6
Бренд Име: HILDA
Променлива Брзина: Yes
DIY Материјали: Дрво
Извор На Енергија: Електрична енергија
is_customized: Yes
Номинална Напон: 220v
Диск Дијаметар: Чак

Најдобрите понуди во категоријата