071617 жените повик еден рамо крстот тело чантата мала торба

071617 жените повик еден рамо крстот тело чантата мала торба

DEN 285.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Чанти
Број На Модел На: 071617
Обвивка Материјал: Полиестер
Стил: Повик
Пол: Жените
Затворање Тип: Патент
Чанти Тип: Рамо Кеси
Видовите на вреќи: Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип: Цврста
Тврдост: Мека
Главен Материјал: Платно
Број на Рачки/Ремени: Еден
Внатрешни работи: Внатрешни Работи Слот Џеб
Обликот: Satchels
Бренд Име: NEWHOTSTACY
Декорација: Никој
Повод: Разноврсна
Надворешноста: Никој

Најдобрите понуди во категоријата