Нови 1pcs Риболов Мами 9cm/13.4 g Тешко Мамки 5 Бои Молив Риболов Справи со Вештачки Направи Wobblers Пластични Мамка Пердув Куките

Нови 1pcs Риболов Мами 9cm/13.4 g Тешко Мамки 5 Бои Молив Риболов Справи со Вештачки Направи Wobblers Пластични Мамка

DEN 93.60

Ново

Това е достапна

Позиција: Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име: LINGYUE
Број На Модел На: Y116
Тип: Вештачки Мамки
категорија: Намамат

Најдобрите понуди во категоријата