Јасно Циркон Камења, Камења, Отворајќи Грда Дух Главата Хривнија Конектор Шарм Монистра Сребро Злато се Зголеми Злато Gunmetal 10Pcs/Пакет

Јасно Циркон Камења, Камења, Отворајќи Грда Дух Главата Хривнија Конектор Шарм Монистра Сребро Злато се Зголеми Злато

-74 %

DEN 499.68

Ново

Това е достапна

Метална боја: Злато, Сребро, Злато Се Зголеми, Gunmetal
Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: JSdelighted
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Стил: Тренди
Број На Модел На: Духот глава
Материјал: Метал
Поставување Тип: Никој
Метали Тип: Бакар
Пол: Унисекс
Затворач Тип: Никој
Обликотшема: глава
Синџир Тип: Никој
Компатибилност: Унисекс
боја: мешани
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата