OEEKOI Мулти-Функција Спојувалка за Каиш Спортска Торба Торбичка Случај за Meizu M6s/M6/Забелешка 6/Pro 7 Плус/Pro 7

OEEKOI Мулти-Функција Спојувалка за Каиш Спортска Торба Торбичка Случај за Meizu M6s/M6/Забелешка 6/Pro 7 Плус/Pro

-80 %

DEN 239.76

Ново

Това е достапна

Материјал: Најлон ткаенина
Пакет: Случај & Рака
Бренд Име: OEEKOI
Функција: Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн: Обична,Мат,Симпатична,Спортски
Тип: Торбичка
Мало Пакет: No
Карактеристики: Универзална Случај
Компатибилен Бренд: Meizu
Големина: 3.5-6
Стил: Универзална Случај, Спортска Торба,Торба Случај,Торбичка Случај,
боја: Црна,Црвена,црвена Роза,Зелена,Темно сива,Светло сива,Темно сина,Светло сина
Тип: Случај,Маска,Coque,Capa,Fundas,Торба,Додаток
Материјал: Најлон ткаенина
одговара 1: за Meizu Про 7 Плус Случај
Се вклопат 2: за Meizu Про 7 Случај
Одговара 3: за Meizu Забелешка 6 Случај
Одговара 4: за Meizu M6 Случај
Одговара 5: за Meizu M6s Случај

Најдобрите понуди во категоријата