Tarot T4-3D Двојна Шок-Апсорбер Gimbal За Gopro Hero4/3+/3 Двоен амортизер Gimbal TL3D02

Tarot T4-3D Двојна Шок-Апсорбер Gimbal За Gopro Hero4/3+/3 Двоен амортизер Gimbal TL3D02

DEN 1799.76

Ново

Това е достапна

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип: Авионите
Бренд Име: TAROT-РК
Технички параметри: Вредноста 4
Големина: TL3D02
Број На Модел На: 2224
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: tarot
Надградба На Делови/Додатоци: tarot
Материјал: tarot
Четири тркала Атрибути: tarot
РК Делови и Accs: tarot
Алатка Материјали: tarot

Најдобрите понуди во категоријата