Професионален 24 во 1 Мобилен Телефон Екран Отворање Поправка Алатки за Полнење со Шрафцигер Клешти ширина 2mm 25M двострано лента

Професионален 24 во 1 Мобилен Телефон Екран Отворање Поправка Алатки за Полнење со Шрафцигер Клешти ширина 2mm 25M

-40 %

DEN 376.32

Ново

Това е достапна

Тип: Рачни Алатки,Комбинација
Примена: Компјутерска Алатка За Полнење
Бренд Име: BENYS
Пакет: Торба
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: 24pack
Големина: 20*12
Број на Парчиња: 24pcs
Количина: 24
Примена: iPhone Sumsung Компјутер лаптоп камера
Материјал: Челични,Пластични
Тежина: 300

Најдобрите понуди во категоријата