5 Бои За Топло! UMIDIGI S Случај Телефон Кожа Маска,Фабрика Директни Луксузни Целосна Флип Стојат Кожа Телефон Школка Случаи

5 Бои За Топло! UMIDIGI S Случај Телефон Кожа Маска,Фабрика Директни Луксузни Целосна Флип Стојат Кожа Телефон Школка

-82 %

DEN 102.96

Ново

Това е достапна

Мало Пакет: Yes
Функција: Водоотпорен,Со Картичка Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн: Обична,Бизнис
Карактеристики: СТП Кожа
Бренд Име: Maxred
Тип: Флип Случај
Големина: 100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд: За UMIDIGI
боја: Сина, Црна, Златна,Розова,Роуз
Врски: лента стап
is_customized: Yes
имаат камера дупка: Yes
Број На Модел На: За UMIDIGI S
Тип: Случај
Функција: 100% Одговара за Камера / Флеш Дупка

Најдобрите понуди во категоријата