Топла 18L Водоотпорен Најлон Пешачење Ранец Отворено Спортска Торба Rucksack Mountaineering Торба деца Патни Торби Ранец,Бесплатен превозот

Топла 18L Водоотпорен Најлон Пешачење Ранец Отворено Спортска Торба Rucksack Mountaineering Торба деца Патни Торби

-90 %

DEN 959.76

Ново

Това е достапна

Капацитет: 20L
Функција: Погоден за сите пешачење, кампување, качување...
Пол: Унисекс
Број На Модел На: 1702
Ранци Тип: Softback
Материјал: Најлон
Дожд Маска: No
Капацитет: 18L
Функција: Носат отпорни, Водоотпорен

Најдобрите понуди во категоријата