4 парчиња авто декорација на ноќта на светлината led тркала Вентил порта пневматик гуми светлина велосипед мотор соларна енергија автомобил вентил капа светлина

4 парчиња авто декорација на ноќта на светлината led тркала Вентил порта пневматик гуми светлина велосипед мотор соларна

DEN 264.00

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Променливи
Тип На Објект: Извори На Светло
Температура На Боја: 6000K
Чип Собранието Тип: SMD
Бренд Име: WTS
Автомобил Марка: СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Автомобил модел: СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Извор На Светлина: LED
Напон: 12V
Лер Зрак Тип: Поплави
Wattage: 3
боја: Променливи Боја
Производ материјал: Силика Гел
Lumens: 65
Објектот Тежина: 0.16
Тип На Објект: декоративни ламби
Животен век : 50000H
Led Чип Производител: Huga

Најдобрите понуди во категоријата