Liyuke Домот Tulle О-Вратот 2017 Сирена Свадба Се Облекуваат Капа Ракави Труба Свадба Фустан Со Убава Appliques

Liyuke Домот Tulle О-Вратот 2017 Сирена Свадба Се Облекуваат Капа Ракави Труба Свадба Фустан Со Убава Appliques

-60 %

DEN 6072.24

Ново

Това е достапна

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект: Свадба Фустани
За Бремени Жени: Yes
Sleeve Должина(cm): Целосна
Воз: Судот Воз
Вграден Градник: Yes
Бренд Име: Liyuke
Број На Модел На: HS62
Силуета: Сирена/Труба
Вистински Слики: Yes
Моден Елемент: Гроздобер
Назад Дизајн: Копче
Sleeve Стил: Редовни
Декорација: Чипка,Appliques
is_customized: Yes
Свадба Фустан Ткаенина: Сатенски
Фустани Должина: Кат Должина
Деколте: О Деколте
Половината: Природни
боја: Бела,боја на слонова коска,Црвена,Шампањско и слично
ocassion: Вечер,матурска.pary.свадба.славна личност,партија
Шиење Време: 5-10 дена
Материјали: Chiffon,Дамка,Чипка итн
Фабрика Адреса: Jiangsu,Кина
Големина: Accept Standard Size or Custom Size
сопствени направени: на располагање

Најдобрите понуди во категоријата