Dispalang 12 соѕвездија јарец круг ранец за предучилишно студентите мали bookbag за девојки училиште торба за возраст од 3-7

Dispalang 12 соѕвездија јарец круг ранец за предучилишно студентите мали bookbag за девојки училиште торба за возраст

-50 %

DEN 454.80

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ранци
Стил: Моден
Бренд Име: Dispalang
Број На Модел На: Деца Круг Торба
Пол: Унисекс
Обвивка Материјал: Полиестер
Затворање Тип: Патент
Капацитет: Подолу 20 Литри
Дожд Маска: No
Ранци Тип: Softback
Главен Материјал: Oxford
Вршење На Систем За: Смола Мрежа
Техника: Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип: Мека Рачка
Декорација: Никој
Надворешноста: Никој
Шаблон Тип: соѕвездието
Големина: 23*23*7cm
боја: Како picure Шоу
Тип: Торба / Круг Ранец
Пакување: на polybag за секое парче
Ранец Употреба: Секојдневно Ранец
ремени : Рамо Ремени
Капацитет: Подолу 20 Литри, 20-35 Литарски
Техника: сублимација
погоден: момци и девојки од 3-7 години

Најдобрите понуди во категоријата