Прилагодливи Виткање Одби Седат Одбор Mutifunctional Абдоминална Клупата Дом Салата Фитнес Клупа-Криза им Помогнам на

Прилагодливи Виткање Одби Седат Одбор Mutifunctional Абдоминална Клупата Дом Салата Фитнес Клупа-Криза им Помогнам

-66 %

DEN 2877.36

Ново

Това е достапна

Примена: Свитлива Supine Одбор
Функција: стомакот
Одделот За Името: Мажи
Број На Модел На: ДДС-JG106B
боја: Црна
перница маска: PU
Рамка: Челик
Функција: мултифункционален
Пати Големина: 83*51*36 (cm)
Тежина: 8kg
максимална тежина капацитет: 400kg