3d позадина за соба Модерен минималистички бела роза позадина ѕид цвет позадина mural 3d позадина

3d позадина за соба Модерен минималистички бела роза позадина ѕид цвет позадина mural 3d позадина

-6 %

DEN 768.00

Ново

Това е достапна

Димензии: Се Прилагодите Големина
Бренд Име: слика во слика
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На: 1731
Функција: Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,животната Средина Пријателски
Стил: Модерна
Материјал: Растенијата
Шема: Персоналните Прилагодување
is_customized: Yes
Употреба: дневна соба
Површински Третман: Печатени
Тип: mural
Големина: Customize Size
Материјал: не ткаени
Стил: Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Делокруг на примена: Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба

Најдобрите понуди во категоријата