Занитвам Tassel Keychain - DIY Кожа Keychain мобилен Телефон Школка DIY Модни Додатоци Pendant Занитвам Tassels

Занитвам Tassel Keychain - DIY Кожа Keychain мобилен Телефон Школка DIY Модни Додатоци Pendant Занитвам Tassels

-42 %

DEN 38.16

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Клучни Синџири
Парична казна или Моден: Моден
Метална боја: Црна Позлатен Пиштол,Родиум Позлатен,Светло Жолта Боја На Злато
Стил: Класичен
Обликотшема: Круг
Компатибилност: Сите Компатибилен
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: K1580
Материјал: Метал
Функција: Повик За Потсетникот
Пол: Унисекс
Бренд Име: Stmanya
Пол: Унисекс
Стил: Занитвам Tassel Keychain
Парична казна или Мода: Моден
Материјал: Tassel
Обликотшема: Круг
Метали Тип: Занитвам Tassel

Најдобрите понуди во категоријата