Beibehang Сопствена позадина големи бамбус шума дневна соба во ЖИВО позадина 3D позадина дома декорација позадина мурали позадина

Beibehang Сопствена позадина големи бамбус шума дневна соба во ЖИВО позадина 3D позадина дома декорација позадина

-50 %

DEN 480.00

Ново

Това е достапна

Функција: Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип: Природен Материјал Позадини
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал: свила позадина
Површински Третман: Врежана
is_customized: Yes
Употреба: дневна соба
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На: сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал: Растенијата
Стил: Модерна
Бренд Име: beibehang
Шема: Персоналните Прилагодување

Најдобрите понуди во категоријата