4 парчиња. Liitokala Нови оригинални NCR18650B 3.7 V 3400 mAh 18650 литиум батерија на мобилни уреди Батеријата

4 парчиња. Liitokala Нови оригинални NCR18650B 3.7 V 3400 mAh 18650 литиум батерија на мобилни уреди Батеријата

-76 %

DEN 506.40

Ново

Това е достапна

Поставете Тип: Само Батерии
Пакет: Пакет 1
Замена На Батеријата: No
Бренд Име: liitokala
Батеријата Број: 4 парчиња
Тип: Li-Ion
Број На Модел На: NCR18650B
Номиналниот Капацитет: 3400mAh
Големина: 18*65mm

Најдобрите понуди во категоријата