51353-2600 513532600 26P проред на 2.0 MM MOLEX пластични школка Нови Оригинални

51353-2600 513532600 26P проред на 2.0 MM MOLEX пластични школка Нови Оригинални

DEN 288.00

Ново

Това е достапна

Стандард: оригиналната стандард
Продолжување Должина На Кабел: Никој
Поддршка За Брзо Полнење: No
Синхрони Исправање Технологија: No
Под контрола се Префрлите: No
Број На Модел На: 51353-2600
Заштита Од Преоптоварување: No
USB Вкупна Моќност: оригиналната стандард
Број на USB Порти: Никој
Господар Префрлате: No
Номинална моќност: оригиналната стандард
Surge Protector: No
Еден USB Max Излез: Никој
Номинална Струја: оригиналната стандард
WIFI: No
Места Број: 1
Номинална Напон: оригиналната стандард
Заземјување: оригиналната стандард
Примена: оригиналната стандард
Тип: оригиналната стандард

Најдобрите понуди во категоријата