4*100cm Цвет Дизајн Holographic Помине Фолија Ѕвездена Хартија Шарени Нокти Помине Уметност Трансфер Налепница

4*100cm Цвет Дизајн Holographic Помине Фолија Ѕвездена Хартија Шарени Нокти Помине Уметност Трансфер Налепница

-81 %

DEN 30.96

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Налепница & Decal
Количина: 1 РОЛНА
Стил: Цвет
Број На Модел На: 2401353
Бренд Име: Роден Е Прилично
Големина: Approx. 4*100cm
Материјал: Ноктите фолија

Најдобрите понуди во категоријата