1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 4 Флејта HRC55 Волфрам Карбид Рамна Квадратна Крајот Мелници Спирала Битови CNC Endmill Рутер Битови

1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 4 Флејта HRC55 Волфрам Карбид Рамна Квадратна Крајот Мелници Спирала Битови

-101 %

DEN 70.80

Ново

Това е достапна

Сечење на работ дијаметар: 1MM, 2MM, 003MM, 3ММ, 4MM, 5MM, 6MM, 8MM, 10ММ, 12MM, D4x15x75L, D6x20x75L, D6x30x100L, D8x25x75L, D8x35x100L, D10x40x100L, D12x45x100L, 14-20mm Контактирајте со нас
Вкупна Должина: 50-100mm
Материјал: Карбид
Бренд Име: JERRAY
Обложување: TiAIN
Тип: Крајот Мелница
Број На Модел На: 1-10мм*4T
Дијаметар: 1-12mm
Flute: 4 flute
Состојба: Бренд-нови, неискористениот
HRC: 55
термин: Микро Зрна
Месо тело дијаметар: 3-12MM
Flute должина: 3-25мм
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата