Леќа Адаптер Прстен Одговараат За Canon EF QL17 45mm Ф1.7 Објективот на Sony E Планината NEX Адаптер

Леќа Адаптер Прстен Одговараат За Canon EF QL17 45mm Ф1.7 Објективот на Sony E Планината NEX Адаптер

DEN 649.44

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Pixco
Број На Модел На: 45mm Ф1.7-NEX
Компатибилен Бренд: Sony, Minolta

Најдобрите понуди во категоријата