2017 Европски Топла Налепница Чевли се Држи на Стапалата Леплива Влошки Нозе Плажа Sock Водоотпорен Противалергиски Лепило Подлога Шетаат Слободно

2017 Европски Топла Налепница Чевли се Држи на Стапалата Леплива Влошки Нозе Плажа Sock Водоотпорен Противалергиски

-34 %

DEN 64.32

Ново

Това е достапна

Големина: S, XL, M, L
Тип На Објект: Sock
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Дебелина: Стандард
Sock Тип: Повик
Објектот Должина: multi
Број На Модел На: 5W3377
Бренд Име: COSPLACOOL
Материјал: Поли
Тип На Објект: Sock
Функција: Дише, абсорбента, анти-beriberi, анти-триење
За сезоната: пролет,лето,есен, зима
Пакување: едноставна завиткани
Тежина: About 20g
Продажба тип: Трговијата на мало,трговија на големо
Материјал: nanophase материјали
Големина: S M L XL

Најдобрите понуди во категоријата