Toseek карбонски влакна патот handlebar остатокот бар TT велосипед handlebar велосипед делови 31.8x400/420/440mm црвено/бело сјај

Toseek карбонски влакна патот handlebar остатокот бар TT велосипед handlebar велосипед делови 31.8x400/420/440mm црвено/бело

-70 %

DEN 1007.76

Ново

Това е достапна

боја: сјај 400mm црвена боја, сјај 420mm црвена боја, сјај 440mm црвена боја, сјај 400mm бел, сјаен 420mm бела, сјајна бела 440mm
Употреба: патот велосипеди,планински велосипеди
Компоненти: Handlebar
Тип: Остатокот Handlebar/TT Handlebar
Бренд Име: TOSEEK
менгеме дијаметар: 31.1 - 32.5 mm
is_customized: Yes
Материјал: Јаглерод Влакна
Ширина: 401 - 500mm
Број На Модел На: велосипед handlebar
Матични Менгеме: 31.8 mm
Големина: 400/420/440mm

Најдобрите понуди во категоријата