Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод 5D Целосна Дијамант Везови дожд Пешаците Дијамант Мозаик Дома Декорација

Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод 5D Целосна Дијамант Везови дожд Пешаците Дијамант Мозаик Дома Декорација

-30 %

DEN 231.84

Ново

Това е достапна

Големина: 28x30cm, 40x45cm, 55x60cm, 75x80cm
Стил: Модерна
Шаблон Тип: Портрет
Број на Бои: 1-30
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Форма: Посебна
Материјал: Смола
Бренд Име: KAMY YI
Платно Пакување Метод: Навива
Дијамант форма: Плоштад
Употреба: Слики
Рамка: No
Pasting Област: Целосна

Најдобрите понуди во категоријата